Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-22, 19:37   #2323
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cześć dziewczyny, ja już w sumie sama nie wiem czy mam regularne okresy czy nie.. Mam podwyższoną prolaktynę, reszta hormonów ostatnio była w normie, na ostatnich badaniach delikatnie podwyższony testosteron. Podczas brania tabletek na zbicie prolaktyny okres miałam tak jak zawsze, czyli 29-36 dni ( w porywach raz do roku 40 pare). Jeden lekarz twierdzi że to normalne, jeden że nie. Brałam przez ostatnie pół roku wyższą dawkę leku aby wyrównać okresy, ale nadal jest to samo, a nawet i gorzej, jak wróciłam do normalnej dawki jestem w tej chwili w 51 dniu cyklu, jestem trochę nerwowa, miałam wypryski na twarzy typowe dla przyjścia okresu więc wiem że się pojawi. Chcę poczekać aż dostanę okres, potem kolejny i chciałabym zacząć antykoncepcję, nie chce sobie walić hormonami po tych zmianach dawek, aczkolwiek i gin i endo są za anty
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując