Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-06, 09:51   #2164
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę absolutnie wprowadzać w błąd, tak mi się wydaje, że coś wczoraj czytałam... A dzisiaj o 10 Morawiecki będzie przedstawiał sytuację z koronką, może wtedy coś dodadzą. Na pewno czytałam o ściąganiu danych lokalizacyjnych z telefonów osób na kwarantannie i zakażonych.



Justysia brzmi niefajnie, ale najpierw to chyba psycholog? Dopiero od niego do psychiatry.

Wolha, z tego co wiem ( mam nadzieję, że się nie mylę i nie wprowadzam zamieszania ) dane lokalizacyjny mogą być ściągane nie tylko od osób na kwarantannie czy zakażonych , ale od WSZYSTKICH ludzi według ,,potrzeby". Jest to specyficznie napisane i daje niczym nieskrępowane możliwości inwigilacji społeczeństwa.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Kopnienta, zostań z nami na dłużej, nawet jak dieta leży. Ja na ten wątek patrzę inaczej, każda z nas ma lepsze o gorsze dni, miesiące itd. czasami tylko czyta, pisze mniej, później te proporcje się odwracają. Nawet jeśli ktoś znika, na jakiś czas to zawsze może wrócić o każdej porze dnia i nocy lepiej jest tu wrócić, niż iść na nowy wątek, przecież długo już się tu ,,znamy" po co to przekreślać?
Co u Cibie tak ogólnie słychac?

Nestle, Likka ma rację małymi kroczkami do przodu Nie myśl o tym co ludzi na ulicy/sklepie o Tobie myślą, mnie to w doopie. I szczerze Ci powiem, myślę, że ludzie w dobie koronowirusa raczej myślą, jak dać nogę od innego człowieka, niż mu się przyglądać.

Co do wychodzenia, to moją mamę z ciotką policja ''złapała":
Policja: gdzie Panie idę?
Mama: Głosić słowo Boże chłopcze. Widzę na Tobie piętno grzechu, módl się to będziesz zbawiony. Koniec jest bliski.
Policja: eeee
Ciotka zadzwoniła i mi to opowiedziała, co moja mama za cyrki odprawia na ulicy... Żeby było śmieszniej moja mama odstawiała szopkę jak jakiś prorok... A tak na marginesie to szły do Lidla na dział alkoholowy
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT

Edytowane przez Cornelia86
Czas edycji: 2020-04-06 o 09:56
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora