Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 07:40   #2188
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Wczoraj pierwszy dzień w 100%... bo pół dnia spędziłam w kolejkach do sklepu[emoji23] w Lidlu stałam 1,35 h, w Kauflandzie 1,10 h i biedronka ok. 1 h, plus czas na zakupy... Jeszcze mi się aktywny i gadający pisowiec trafił w kolejce do Lidla, także było hmm ciekawie[emoji49][emoji49][emoji49]

Picknick, mama wróciła z w

2 butelkami, jak stwierdziła ma swoje lata co będzie dwa raz chodziła... [emoji23]
Brawooooo [emoji122][emoji122][emoji122]

Ja samego Lidla zrobiłam w godzinę. 15 osób przede mną weszlo,więc myślę że sprawne to było. Następne zakupy o 6 rano [emoji1]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No i rewelka. Trzymam mocne kciuki [emoji8]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
[emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuje słodyczy,a właśnie w obrębie kilku kilometrów mam tylko żabkę, do której w obecnej sytuacji głupio byłoby jechać po chipsy czy czekoladę = nie mam = nie żre [emoji87] ale nadrabiam domowym ciastem, przez miesiąc była dwa razy szarlotka na kruchym cieście i raz karpatka [emoji121]️ a na święta będzie 3bit. Chciałoby się sernik,ale tylko ja w domu lubię to bez sensu tylko sobie piec. Kto to cf?
A jak Senior na Twoje podejście, masz w nim wsparcie?

Macie w ogóle wsparcie w tżtach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wsparcie jest,tyle że mało wolnego ma [emoji16]
U mnie słodycze nie są zgubą. Jest nią biała mąka i wszystko co na niej jest robione [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora