Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-24, 23:11   #2549
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie się wydaje, że Oliwii i Łukasza tak mało, bo zbyt dobrze (dla potrzeb programu) im sie układa. Stąd pokazują albo seksualistyczne rozmowy, albo na siłę kręcą dramę z tą psycholożką. Przecież podczas ich wspólnej (z psycholożką) rozmowy widać, że się (świetnie) dogadują.

Co do Asi, to ktoś w tym wątku napisał, że ona powinna iść na terapię, a nie do programu. Czy zaraz na terapię, nie wiem, nie znam się, ale qrka, jak tak jej słucham, to brzmi nieciekawie. Na przykład o tym, że milczy zamiast się próbować dogadać. Dziś też coś takiego padło. Do tego toksyczna sytuacja z matką. Żeby chociaż jej ci eksperci dobrali pasującego do niej faceta, a tutaj na bank nic z tego nie będzie.

W Adze i Wojtku mi coś nie pasuje. A konkretnie oni razem. Nie wiem, jakoś mnie drażnią te ich żarty, u nich to takie kumpelskie mi się zdaje, nie widzę chemii. Wojtek dzisiaj powiedział coś o możliwości przegapienia miłości i przejściu w przyjaźń.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2020-04-24 o 23:12
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora