Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie zarobki są wam potrzebne?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-27, 09:29   #689
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: jakie zarobki są wam potrzebne?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88096435]Mam nieduży dom parterowy z równie niedużym ogrodem także wiele roboty nie ma ani w środku ani na zewnątrz. To znaczy w środku problematyczne są jedynie okna, bo są to wielkie przeszklenia i jest problem z myciem...ale jestem na etapie zakupy robota, który zrobi to za mnie wiec problem się rozwiąże. Jeśli chodzi o prace przy domu typu kostka czy ogrodzenie to wszystko robiły firmy wiec nie wiem jak to dokłada roboty? Jeśli kiedyś trzeba będzie coś wymienić to wezmę fachowców, czy będę mieć lat 45 czy 75. Zresztą kto wie gdzie mnie jeszcze rzuci, to już nasz drugi dom, kto wie czy jeszcze nie zmienimy i nie wybudujemy kolejnego [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Akurat mam dwa roboty do okien i są beznadziejne, nie polecam, więcej z nimi roboty, niż jakby się samemu przetarło.
Jeśli chodzi o prace remontowe to wiadomo jak to jest z fachowcami, a to zlewają, nie przychodzą, a to coś zwalą, trzeba pilnować ich, itp., dodatkowo jak będą wyglądać zarobki na starość i czy będzie potem mnie stać na te wszystkie remonty to drugie. Wiadomo w mieszkaniu jednak jest tego sporo mniej.
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując