Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-29, 21:31   #3943
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
U nas i tak zawsze zakupy spożywcze duże ogarniał mąż. Ja strasznie nie lubię [emoji14] Na początku jeździł z kartką, teraz już jest taki wyszkolony, że tylko orientacyjnie mu coś piszę i na prawdę nie mam zarzutów Inna sprawa, że jemy 10 potraw w kółko, ale ja o ile lubię gotować, to raczej jestem odtwórcza w kuchni niż twórcza.
Teraz jeździ raz w tygodniu i zwykle raz ktoś idzie do spożywczego po świeże pieczywo/owoce.

Pomaga mi ten antybiotyk, ale kaszlę dalej. Córka też kaszle, ale inaczej niż ja i walczymy na razie inhalacjami. jak nie minie, to będę znów w poniedziałek dzwonić na teleporadę

Szaruskowa - współczuję dolegliwości :/

Gosia - a jakie masz hipotezy do do uczuleń Władzia? Dużo produktów?

Moja mała tak się rozgadała wspaniale w trakcie pobytu w domu. Nawet można z nią chwilę pogadać już, w sensie zamienić dwa zdania typu:
-Gdzie jest tata?
-Nie ma.
-Poszedł gdzieś?
-Tak. Placy.
itp
Ale fajnie, że taka rozmowna! [emoji7] moja powtarza w kółko tylko mama i nianiania cokolwiek to oznacza bo coby nie chciała to krzyczy nianiania. I ogólnie krzyczy cały dzień, głowa mnie boli zazwyczaj już koło 11[emoji31].
Jakie szczotki do włosów polecacie? Ta niemowlęca do niczego się nie nadaje i czesze ją grzebieniem. Zastanawiam się nad tangle teezer, bo sama takiej używam. Nie ma jakiejś bujnej czupryny ale dwa kucyki idzie zrobić [emoji1]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując