Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 18:25   #1700
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
teraz to już możesz podcinać po troszku jak Ci się będą końcówki niszczyć, co jest niestety nieuniknione i prędzej czy później następuje, choćby nie wiem jak zabezpieczać :/
może Ci coś tam zostało tego cieniowania, ale włoski wyglądają bardzo dobrze i obejdzie się chyba już bez żadnych radykalnych cięć

co do protein, to ja z kolei myślałam, że moje włosy ich nie lubią i unikałam, a ostatnio coś mnie podkusiło i spróbowałam jednej proteinowej maski, kolejnej... i teraz kładę jedną proteinówkę za drugą a włosy zadowolone jak nigdy nie wiem co im wcześniej nie pasowało
hahah to ja miałam odwrotnie...kiedyś bardzo się z proteinami kochaliśmy a od jakiegoś pół roku...nienawiść a mam włosy wysokoporowate? - szybko schną tak od ucha w dół, a końce to praktycznie wyschnięte zaraz po zdjęciu koszulki z głowy. Musze je dociąząć i zauważyłam, że lubią aloes bardzo. Z olejami też mam ostatnimi czasy trudności....kiedyś bardzo lniany im odpowiadał-teraz nie. Oliwę wręcz uwielbiały-teraz nie.... sama nie wiem jakim je teraz traktować...... wróce do rycyny chyba, bo dawno jej nie miałam i może jakiś jeszcze do zmiany, ale jaki?
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora