Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-22, 12:17   #157
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Udaje orgazm

Cytat:
Napisane przez blednekolo Pokaż wiadomość
Kurcze wczoraj mu powiedziałam. Ciężko było. Na co dzień jestem tak śmiała i wygadana a jeżeli chodzi o te sprawy to problem z komunikacją mam okropny. Ledwo co wydukałam pierwsze zdanie, ale jak już zaczęłam do skończyłam. Powiedziałam prosto z mostu jak jest, powiedziałam że udaje orgazmy, że go bardzo kocham i bardzo mi się podoba( bo jest bardzo przystojny) i wiem że to moja wina. Na początku się strasznie wkurzył ale później zapytał czego mi brakuje? Powiedziałam, że brakuje mi tej gry wstępnej, że bez niej nie potrafie dojść a że ona jest zawsze tak krótka albo jej wcale nie ma to mam wrażenie że się mnie brzydzi. Powiedział że w tych sprawach jestem pierwszą kobietą którą pieścił oralnie bo zawsze wczesniej się brzydził i on nie wiem jak ma to robić żeby mi było ok a z mojej strony nigdy nie padło słowo jak bym chciała i jak mi jest dobrze. Powiedział że powinnam mu mówić co ma robić dokładnie krok po kroku bo związku na domysłach nie zbuduje.
Kurde troche to wszystko głupio wyszło on nawet po takich słowach (gdzie ja chyba bym się obraziła na zawsze) jeszcze był ze mną w stanie normalnie gadać, zrozumieć a na koniec pocałować i przytulić do snu. Jestem taka nie dojrzała a to taki wspaniały związek. Mam nadzieję że teraz wszystko się ułoży, dziękuje za wasze rady !
Nie jesteś sama.. tutaj na wiżażu jest WIELE takich dziewczyn/kobiet
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując