Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 10:03   #384
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Może własnie dlatego, bo kochacie się za często Wiem po sobie, że jak zrobimy sobie z TŻem małą przerwę to wtedy seks lepiej smakuje i skumulowane napięcie wyzwala lepsze orgazmy
hmm, to prawda, sama tego doświadczyłam, ale niedawno mieliśmy przerwę spowodowaną moją infekcją i wydaje mi się, że od tamtego czasu właśnie nie miewam orgazmów, więc czy kolejna przerwa by coś zmieniła..?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Częstotliwośç nie ma nic do rzeczy, bo im kobieta częściej się kocha (o ile tego chce, bo ma takie libido), tym większą ma ochotę. Dziwne, nie?
A to, ze od jakiegoś czasu nie masz orgazmu, choç wcześniej miałaś, to niv nienormalnego. Tez mi się czasem zdarza, bo bywam zmęczona, rozkojarzona, zestresowana itp.
Wiem, że tak czasem się zdarza, ale jestem już coraz bardziej sfrustrowana i mam wrażenie że sama jeszcze pogarszam swoją sytuację, bo w trakcie ciągle myślę o tym orgazmie i on tym bardziej nie przychodzi... Albo czasem już mam takie podejście, że ' po co, skoro skończy się znowu tak samo ', chociaż uwielbiałam się kochać z moim TŻ. I jestem zazdrosna trochę, że dla niego to gwarantowana przyjemność, a u mnie...
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując