Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-08, 18:24   #2976
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tak dla przypomnienia, bo chyba niektóre z pań nie pamiętają.
Jakieś 8 lat temu pewien polityk latał co czwartek do domu w Sopocie samolotem. Koszt tylko tych lotów wyniósł grubo ponad 5 mln zł. Wtedy. 8 lat temu.
Czy ten pan czuł jakiś niesmak z tego powodu? Czy była medialna nagonka? Czy podał się do dymisji? Nie. Nic z tych rzeczy.

Więcej. Czy sam PiS jeździł po nim za fakt tak częstych lotów? Urządzali na niego za to nagonkę? Nope.
Źródło: https://www.rp.pl/Polityka/190809686...-w-2011-r.html

Bo jeśli komuś przysługuje prawo latania samolotem, to takie prawo. I nie ma co dyskutować z prawem. Nawet jeśli lata się dwa razy w tygodniu w tą i we wtę. Można tylko się lekko zaśmiać, że wtedy ten pan obiecywał tanie państwo...
Skąd wniosek, że nie pamiętamy? Ja na PO nigdy nie głosowałam, ani nie zagłosuje, bo jakby nie robili Polaków w ciula to by taki obrzydliwy twór jak PiS do władzy nie doszedł. Natomiast obecne nadużycia władzy nie mogą być tłumaczone nadużyciami poprzedników. Polityk, który łamie prawo, nie stosuje się do procedur lub defrauduje środki publiczne powinien nachmiast zostać zdymisjonowany i postawiony przed sądem. Niezależnie od poglądów i środowisk jakie reprezentuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Poza tym dla mnie obrzydliwy jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, że na początku zanim wypłynęły wszystkie informacje to kłamali w żywe oczy. Pan rzecznik sejmu zapewniał, że lotów było bodajże 23, a nie 5 razy więcej. Potem dopiero dziennikarze wyśledzili jaka była skala procederu i że zdarzało się, że samolot był posyłany po samą żonę marszałka bez marszałka na pokładzie (!). Przepraszam, ale jeśli rząd kłamie w takiej sprawie i oszukuje to jaką pewność mają obywatele, że nie robi tego też w innych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując