Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-08, 21:22   #2977
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87059711]A obowiązkowe lekcje matematyki są kogo sprawką? Lobby algebrystów? [emoji14]

Obowiązkowe zajęcia z tolerancji, z wychowania sekualnego, etc. są sprawką pewnego lobby. Ja jestem tolerancyjny i nie bronię innym ludziom wysyłania dzieci na takie zajęcia, ich tam sprawa. Osobiście wolałbym wysłać diecko na dodatkową matematykę czy języki obce zamiast na "lewackie zajęcia", czy też religię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;87059731]Co maja lekcje z wychowania seksualnego do lgbt?[/QUOTE]

To, że na Zachodzie musisz afirmować LGBT, bo inaczej jesteś nietolerancyjną białą faszystką. W normalnym państwie powinno się mieć prawo ich nie akceptować, ale powinno się tolerować. Poprzez przymusowe zajęcia z "tolerancji", "wychowania seksualnego", etc. odbiera się rodzicom prawo do okazywania tego, żeby tego nie akceptowali i wychowywali dzieci według własnego światopoglądu.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87059854]Przymusowe lekcje tolerancji Co za prześladowanie ! Skandal. Zlikwidować i wprowadzić przymusowe lekcje nietolerancji. Wtedy będzie git i prawilnie. No i nie'chomoseksualnie'.[/QUOTE]

Ależ są nieprzymusowe zajęcia z nietolerancji - patrz religia. Ubolewam tylko, że jako podatnik muszę takie "zajęcia", niezależnie czy są to z religii, "tolerancji", "wychowania seksualnego", etc. Rodzic wychowuje swoje dziecko i Państwo nie jest od narzucania światopoglądu. Niech rodzice montują się sami na religię czy jej kontroodpowiednika po lewej stronie, jak nie umieją dziecka wychować.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
zawsze, jak słyszę "a bo za czasów PO...", to ucinam resztę zdania i mówię, że o ile mnie pamięć nie myli, to PiS miał być lepszy i ogólnie miała być dobra zmiana. i nie interesi mnie, co było za czasów PO, bo PiS obiecywał, że będzie zachowywać się inaczej.
Ośmiorniczki to nie tylko domena PO. Ale lud ma 500+, to wszystko wybacza.

Znam mnóstwo przygłupów co uważa się za prawicę, ale największym zmartwieniem jest powrót PO do władzy i mimo wolnorynkowych poglądów popierają PiS (czyli socjalizm) w imię mniejszego zła. Ja tam PO pod koniec jej rządów trochę polubiłem, bo w końcu była deflacja i mój odkładany pieniądz zyskiwał na wartości. A teraz wszystko zżera inflacja.

Ja tam twardo jestem za Korwinem i Konfederacją. Kukiz okazał się niewiarygodny, skoro tworzy koalicję z najbardziej zabetonowaną partią, a raczej grupą interesów, czyli PSL.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując