Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hurtownie Fryzjerskie, zamówienia internetowe - nasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-16, 21:09   #23
Femiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5
Dot.: Hurtownie Fryzjerskie, zamówienia internetowe - nasze opinie

http://uradka.pl

Też miałam z nimi przeprawę, dostałam w przesyłce uszkodzony produkt, cały balsam wylał się w paczce, kiedy opisałam w emailu , że włożono do paczki uszkodzone opakowanie z balsamem, w odpowiedzi otrzymałam pytanie "dlaczego ktoś miałby wysłać uszkodzony produkt?" Kpina, rozmowa niczym w przedszkolu!! Dodać jeszcze muszę, że nie wiem z kim "rozmawiałam", bo anonim nie raczył się przedstawić

W końcu nie wytrzymałam , wysłałam zdjęcia i napisałam, że ta rozmowa to jakaś kpina i że udam się do rzecznika praw konsumenta na co dostałam odpowiedź, że uwzględniają moja reklamację ale, cytuję:

"Nie rozumiem z czego kpina ??? Oskarża pani ludzi bezpodstawnie i jeszcze próbuje obarczyć winą za swoje zachowanie mnie. Przykre że tacy ludzie są na świecie współczuję.
Dla pani wiadomości nie wysyłamy towaru uszkodzonego bo po co po to by robić sobie dodatkowe koszty na reklamacje i ponowne wysyłki.
Opinie nas oczerniające są od takich samych osób jak pani które doszukują się spisków i mają na wszystko swoją teorię."


CÓŻ!!! nawet nie skomentuję!
__________________

Edytowane przez Femiczek
Czas edycji: 2017-05-16 o 21:59
Femiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując