Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skargi na użytkowników, offtop.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 14:17   #380
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Skargi na użytkowników, offtop.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88183097]A z moich obserwacji wygląda to tak, że edan pisze coś o sobie albo wyraża jakąś opinię i jest to zgodne z regulaminem forum oraz tematem wątku. Natomiast żyłka pulsuje co niektórym, bo opinia nie jest popularna oraz nie podoba się styl wypowiedzi. Żyłka zaczyna pękać, gdy już coś komuś świta, że tę jego opinię/informację widział w innym wątku. Wtedy się zaczyna i bynajmniej sam edan nie jest w stanie przekonwertować wątku na swój temat. Liczne grono fanek zacięcie z nim dyskutuje robiąc dokładnie wszystko to, o co oskarżają edana.

Więc rodzi się pytanie - po co osoby, które nie chcą czytać, nadal czytają. Jeśli nie chcą o tym gadać, po co odpowiadają?
Szczerze nie rozumiem na czym polega problem z edanem gadającym o swojej sytuacji finansowej. Mnie ten temat nie interesuje, jakieś kilka jego postów na ten temat przeczytałam, a resztę omijam. Oburzonym polecam dokładnie to samo.
Widać jaki temat poruszyłam. Jest zaledwie kilka moich postów tutaj.
Dokładnie takie jest moje wrażenie na temat wydzielenia tego wątku oraz gadania o nim w innym. Nie wiem co do tego ma twoja wstawka o peanach. Tutaj rozrywka polega na pręgierzu tak jak ktoś to porównał kilka postów temu.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


Na jakiej postawie stwierdzasz nieprawdziwość przekazu? Czy to jest niemożliwe mieć takie poglądy? Czy o co chodzi?[/QUOTE]Też nie mam pojęcia.
Moim zdaniem - uwaga, leci prywatna opinia - to głupota wydawać pieniądze na gry liczbowe.
Nie zmieniłem swojej opinii. Także pod pręgierzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora