Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-25, 09:09   #3704
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVI

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Leczo,
a na "drugie" micha kolorowych sałat, tylko nie wiem z czym, żeby się składniki z leczo nie powtarzały.


Pięknie! Zazdroszczę, bo u nas na tarasie wciąż trawa rośnie (i pomidory)... Co to za płytki? Jakiś kamień? I czy kładzione na betonie? Daj znać, jak się będą sprawować w użytkowaniu.
Bardzo Dziekuje! Płytki sie nazywają marketstone Gray. Takie były tutaj te stare wiec tylko dorobiliśmy na tej wysepce. Ja to bym dała inny kolor ale zmiana całego tarasu i płytek byłaby bardzo kosztowna.
Wykopali dziurę, i kładli na cement a potem łączenia jakims takim cementopiaskiem...

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
JA dzisiaj będę piekła kotlety marchewkowo-słonecznikowe z masłem orzechowym, do tego kasza lub pieczone ziemniaki, mizeria i dip w postaci hummusu z czonskiem

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------


Piękne

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------


Pysznie wygląda.... ja musze zrobić hummus
Dawałaś pieczony czosnek. Prosze podaj mi jeszcze raz proporcje. Zrobię z Twojego przepisu

Tak dałam cały czosnek pieczony, 1/3 słoiczka tahini (tego małego) sok z całej cytryny, sol, paprykę słodka i chilli. Tym razem dodałam olej sezamowy. Wyszło BardO smaczne naprawde bardziej mi smakuje niz tradycyjne

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Pięknie!

To co, kiedy grillujesz?
Jutro bo na dzis mam juz resztki z wczoraj!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora