Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar L
Wątek: Scent Bar L
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 16:49   #3432
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Bosz... wchodzę do Baru, po cichu ( jak zwykle) , patrzę a tu : Redhaired Witch
oesu ten nick z zielonym wygląa tak strasznie , tak strasznie... że ja chyba dziś posprzątam w szafie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O matko Aż się sama wystraszyłam
Proszę posprzątać bo będzie inspekcja, wszystkie ubrania w kolorze innym niż czarny zostaną rytualnie spalone na stosie.

ufff to u mnie większość rzeczy zostanie ale moich szarych dżinsów byłoby mi szkoda
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
sąsiad -faszynwiktim , lat 45 , siwiejący włos, nuszki jak patyczki, wszesz ku górze, bardzo wszerz koszula długi rękaw róziowa, spodzień z krokiem nad kolanami, powiewający wręcz , wszesz w pasie , nad nim opona , obciskający chudziusie uytki, beżowy obuf typu trampek.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dokup jeszcze kilka butelek, już bez spodni, usiądziemy i obgadamy temat

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

1.iii , to nie tak dużo kiedyś z koleżanką wciągnęłyśmy 0,7litrową białą Sofię , otwartą śrubokrętem nie wiem jak nam się to udało otworzyć , ale dałyśmy radę
też sie kiedyś tak otwierało, kluczem, nożem... albo wciskało sie korek do środka a jeśli się pokruszył po drodze to wino trza było przecedzić przez pończochę
teraz już mam korkociąg
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.ja mam właściwie kilka różnych , z czego większość albo jest wintydżowa albo się nie nadaje do noszenia , ale szkoda wywalić bo a nusz się przyda ( w razie wywalenia okaze się niezbędna następnego dnia ), a i tak popylam okrągły rok z jedną kiedyś zmieniałam chociaż na lato , teraz i tego już nie

no fłaśnie
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2. jest gatunek kobiet na które spoglądam z naboznym przestrachem - zawsze jak z pudełeczka , ubrane , uczesane , nienaganne,nic im się nie ciągnie , nie rozmaże , nie rozepnie i wyglądaja perfekcyjnie - chciałabym tak ale ni chorery nie potrafię i nawet gdybym się starała to i tak nie wyjdzie - nawet jeżeli udałoby mi sie wyglądac nienagannie , to się np.potkne i but rozwalę alboco

identyko mam
najbardziej mnie fascynują osoby które maja włosy ułożone w piękne loki, albo wyprostowane jak druty i tak chodzą i im się nic nie rozwala i wiatr na nie nie działa


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry
heloł

Bosz, mam mieć imprezę w domu w sobotę, niespodziewanie urodziny TŻa (tzn wiedziałam ze się jego urodziny zbliżają,ale nie wiedziałam ze JUŻ będziemy świętować ) Tradycyjnie nie wiem co do żarcia zrobić
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora