Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczerwienienia
Wątek: Zaczerwienienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-28, 22:36   #83
koralinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sucha czerwona skóra twarzy.

Witam wszstkich!!! Właśnie jestem w trakcie leczenia ŁZS lub AZS (moja dermatolog nie była pewna, gdyż miałam objawy pasujące zarówno dla jednego i drugiego) i po smarowaniu kremem - ELIDEL na dzień i na noc pięknie zszedł mi rumień i zaczerwienienie! Dodatkowo zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej skóry! Jestem w szkoku, ponieważ wg mnie krem działa jakoś dziwnie "liftingująco" oraz od 2 tygodni, gdy go stosuję nie pojawił mi się żaden niechciany wyprysk ani żaden zaskórnik!!! Pory są zamknięte, wągry zniknęły... Nawet przestałam na ten czas używać żeli odblokowujących pory, których dotąd używałam, bo nie ma takiej potrzeby!! Boję się go teraz odstawić!!! Czy według was powinnam szukac teraz jakiegoś kremu o takim samym składzie tylko po prostu bez substancji czynnej?? na noc tylko CLOBAZA !!! NAJLEPSZY NA ŚWIECIE NAWILŻACZ!Czy wobec tego moje wcześniejsze kremy wszystkie są "zapychaczami"??? Bo dodam, ze uzywam zawsze tylko aptecznych dermokosmetyków... bioderma/la roche posay/phisiogel.... albo Elocom jeszcze... proszę o pomoc co mam stosować po odstawieniu tego kremu ????????????????????????? ???????????????
koralinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując