Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antykoncepcja
Wątek: Antykoncepcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-15, 21:21   #1
misia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 27

Antykoncepcja


Hej 🙂



Póki moją jedyną formą antykoncepcji są prezerwatywy.. Wynika to z tego że obawiam się tabletek ze względu na powikłania. Czytałam troszkę w internecie. Byłam u ginekologa jednego mówiłam że mam problemy z tarczycą , mama ma problemy z żylakami na które ja też jestem narażona bo już mi się zaczynają robić.. Ale ginekolog powiedział że to nie jest przeciwskazanie i zlecił badanie na krzepliwość krwi.

Myślałam o wkładce niehormonalnej ale nie znalazłam lekarza który taką zakłada kobietom które jeszcze nie rodziły..

Byłam tym razem u babeczki ginekolog mówiłam o swoich problemach mówiła że są tabletki krążki itd ale na nic nie namawiała. Nawet nie ciągnęła tematu chociaż mówiła że choroby tarczycy nie są przeciwskazaniem. Ale internet jest zgodny co do tego że jak już np żylaki występują genetycznie to już tabletek nie powinno się stosować.

I tak się zastanawiam czy istnieje bezpieczna metoda w takiej sytuacji czy lepiej sobie tę metodę odpuścić..



Czy któraś z Was ma taką sytuację i jaką metodę antykoncepcji macie zaleconą? :-D
misia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując