Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vademecum antykoncepcji! cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-05, 15:10   #366
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przerwanie brania tabletek antykoncepcyjnych w polowie pierwszego opakowania

Cytat:
Napisane przez ola_229 Pokaż wiadomość
Dzien dobry , moja przygoda z tabletkami antykoncepcyjnymi Vibin zaczela sie pierwszego dnia okresu czyli 23 lipca , chcialam je brac by nie dostac miesiaczki w urlop , niestety jest gorzej niz myślałam .... Juz od dwoch tygodni mam okres to nie jest plamienie tylko krwawienie , wczoraj juz nie wzięłam tabletek dzisiaj rowniez , pani doktor powiedziala ze pierwszy okres bede miala normalny potem juz nie będzie go w ogole , moj okres trwa 6-7 dni ... Mialam brac dwa opakownia tabletek bez przerw ,,puste'' tabletki mialam wyrzucic. Krwawienie od dzisiaj rano jest mniejsze ale czy ono skonczy mi sie przed urlopem ? Wyjezdzam w piatek .. Moze ktos mial podobna sytuacje ze ktoras z was przerwala w polowie opakowania stosowanie tabletek ? nie znalazłam infotmacji ani tutaj ani na innych forach na temat przerwania po kilku tabletkach stosowania .
Hej,

Nikt nie przewidzi jak zachowa się Twój organizm. Plamienie może się skończyć, ale nie musi.

Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując