Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 20:21   #54
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

ja dzis znalazlam w jednej aptece te podklady... i zawsze uzywam najjasniejszych, a tu mam wrazenie, ze 01 jest wlasciwie ciut za jasny jak dla mnie teraz po lecie

wiec mam problem z decyzja - 02 jest niby odrobinke za ciemny ale jednak 02 jest lepszy dla mnie bo mniej rozowy, a bardziej bezowy ale jak zbledne to moze byc za ciemny i nie wiem w koncu co kupic

ale w sumie co mnie mocno zdziwilo to na poczatku na rece ten jasny bylo strasznie widac, byl zdecydowanie za jasny, a jeszcze dalam go dosc gruba warstwe niechcacy.... jednak po 5 minutach na obu dloniach nie bylo sladu

oba 01 i 02 wtopily sie tak, ze w sumie ich widac nie bylo

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie wiem jak ja nalozylam i lekko roztarlam te 3 kolorki ivory byl zdecydowanie bardziej rozowy w porownanu z sand . do swiatla dziennego jak wyszlam bylo widac na skorze jasna powloke jak po jakims blokerze tylko nie biala a cielista wiec moim zdaniem jest dla bardzo a to bardzo jasnych cer a zaznaczam ze sama tez jestem blada
no ja tez mialam dokladnie takie wrazenie na rece jakby bylo "pobielona" ale jakies 5 minut pozniej to wrazenie zniknelo

ten podklad jest taki dos gesty i "tepy" w nakladaniu i chyba po prostu potrzebuje chwili by sie rozgrzac i stopic ze skora
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując