Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosno, gdzie jesteś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-02, 20:48   #15
Gociaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gociaczek
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 194
Dot.: Wiosno, gdzie jesteś?

Cytat:
Napisane przez AnulA_LovE Pokaż wiadomość
mi się bardzo podoba chociaż osobiście zrezygnowałabym z takiego koloru na dolnej powiece ale tylko z racji tego, że nie przepadam za takimi odcieniami moim zdaniem makijaż zupełnie w prządku, ładny
Niestety zdjęcie trochę przekłamało prawdziwy odzień tej dolnej powieki, bo na żywo naprawdę to wyglądało inaczej - i ładniej
Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
ładny makijaż oczu ale..
ja na przykład nie widzę na twojej uroczej buzi podkładu o którym napisałaś..
Może po prostu o to chodzi, że nie musi być widać kg tapety ?Jednak, muszę się zgodzić, że chyba trafiłam na jakąś podróbę na allegro tego podkładu, bo kiedyś miałam ten sam odcień i konsystencja była bardziej gęstsza niż mam obecnie :/ A jak dam za dużo, to już nie wygląda za fajnie..jakbym miała maskę.
Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Masz rację, bardziej turkus nakładaj chociaż błyszczyk, będzie ładnie cieszę się, że nie reagujesz negatywnie na moje uwagi
Uwagi, które są konstruktywne zawsze przyjmuję z uśmiechem i staram się je dobrze wykorzystywać
Cytat:
Napisane przez colinca Pokaż wiadomość
delikatnie i ładnie
Cieszę się, że Ci się podoba Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Batko777 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają takie kolory na linii wody podkreślają kolor oczu -zwłaszcza w połączeniu z fioletem, wygląda to bardzo świeżo, wiosennie i radośnie fajny odcień -taki metaliczny, też tak chce zawiało trochę tajemnicą
Dziękuję, ciesze się, że Tobie dolna powieka się podoba - jak widać różne są gusta i jednym się podoba, innym nie.., ale fajnie, że Tobie się podoba
Cytat:
Napisane przez Simia Pokaż wiadomość
Ah te fiolety, bardzo ładne połączenie. Ja tam nie mam się do czego przyczepić, no hmm może tylko jeszcze więcej uśmiechu na twarzy?
Hehe, dziękuje - następnym razem będzie go więcej
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a mnie się podoba ten turkusowy akcent na dolnej powiece
dodałabym tylko chociaż delikatną kreseczkę przy linii rzęs na górze
Chodziło mi własnie o kontrast, choć przy samej linii rzęs, delikatne zaznaczenie tego turkusu może faktycznie nie byłoby takim głupim pomysłem? Kiedyś to zmodyfikuje, według Twojej propozycji, dziękuje
__________________
Nigdy nie mów nigdy..

Zapraszam na mojego raczkującego bloga
http://bluebrush87.blogspot.com/
oraz na FB :
https://www.facebook.com/pages/Gocia...631120?fref=ts
Gociaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując