Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - strach o nienarodzone dziecko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-16, 18:31   #1
Truskawkowa_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 22

strach o nienarodzone dziecko


Witam. Przez to ze spozniala mi sie miesiaczka juz 3 tyg postanowilam zrobic test ciazowy - z gory zaznaczam ze w moim przypadku cykle 6-7 tyg byly norma gdyz moja miesiaczka byla nieregularna, a lekarz stwierdzil ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w moim przypadku jet bardzo male. Zatem nie spodziewalam sie ze zobacze 2 kreski na tescie. A jednak. Wychodzi na to ze o mojej ciazy dowiedzialam sie w ok 7 tygodniu jej trwania. Wczesniej jednak zaistniala sytuacja ktora mnie zaniepokoila. 4 tyg cyklu czulam sie okropnie i myslac ze to wina zblizajacej sie miesiaczki wzielam kilka tabletek aspiryny. Boje sie ze moglo to zaszodzic mojemu dziecku, USG mam wyznaczone dopiero w czwartek gdyz w moim szpitalu sa bardzo dlugie kolejki jednak nurtuje mnie to pytanie i chcialabym dowiedziec sie jak najszybciej czy z moim dzieckiem jest wszystko dobrze. Dodam , ze od 3 tyg miewam mdlosci, w internecie doczytalam sie jednak ze ich wystepowanie oznacza , ze dziecko rozwija sie prawidlowo. Szukalam rowniez info o tych tabetkach ale zdania na ten temat sa podzielone. Jesli wiec ktoras z was byla w podobnej sytuacji prosze o informacje na ten temat.. przeraza mnie to ze nieswiadomie moglam zaszkodzic swojemu malenstwu ..
Truskawkowa_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując