Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-26, 15:04   #423
bittersweet17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 448
GG do bittersweet17 Send a message via Skype™ to bittersweet17
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Dreamerka Pokaż wiadomość
OJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
czytam i oczom własnym nie wierzę! wrrrrrr
zakasuję rękawy i przybywam z odsieczą
Myszki Moje Kochane! Wszystkie po kolei! I Panowie Myszowie też
Nikt nie mówi, że rozstanie jest czymś łatwym, tak naprawdę to to jest odmiana żałoby...Ktoś znika z naszego życia, ktoś kto był nam tak bardzo bliski, ktoś, kto był częścią nas, tak wielką częścią, że teraz czujemy się niepełnowartościowe/ niepełnowartościowi. Czasem aż trudno oddzielić swoje części od tych, które wniósł partner...
I nikt tu nie umniejsza powagi sytuacji, nikt nie stara się sprowadzić jej do błahostki...Rozumiemy się wszyscy doskonale, bo każde z nas przez to przechodzi/ło...
Ja wiem, to wszystko strasznie boli...Czasem aż tak, że nie da się nie płakać, że trzeba się zamknąć z samą sobą i dać temu wypłynąć do ostatniej łzy...I macie wszyscy do tego prawo! Macie prawo się posmucić, popłakać, zamknąć się na jakiś czas na świat, żeby wszystko przemyśleć...I odrzucić to, co złe, to co boli...Tylko, że jeśli to będziecie odrzucać to nie zapominajcie, ze zawsze można coś pozbierać! I ja Was do tego zachęcam jak najszybciej! Słuchajcie! Nie krzywdźcie sami siebie, nie dołujcie się, nie nakręcajcie się na negatywne myślenie! Każdą złą myśl postarajcie się zamienić na pozytywną! Na każdy temat popatrzcie z przeciwnej strony!Wprowadźcie modyfikacje w swoim słownictwie:
zamiast
powinnam jest mogłabym
błąd - lekcję
nie mogę - mogę
muszę - chcę
spróbuję - zrobię to/uda mi się
któregoś dnia - dziś
tak,ale - rozumiem
problem - sposobność
trudne - łatwe

Zacznijcie od dziś żegnać się z tym, co złe, nie przeciągajcie na siłę długości Waszego cierpienia! Ocalcie same siebie, nie rańcie siebie! Chcijcie jak najlepiej dla siebie i zróbcie wszystko, żeby tak było! Dziś jest gorzej- więc postarajcie się zrobić coś, uchwycić się czegoś, co Was podniesie, co pozwoli Wam się szczerze uśmiechnąć! Życie się nie kończy! Ale jest też zbyt krótkie, by ciągle tkwić w bólu,umartwianiu się, tęsknocie! Otwórzcie oczka na to, co macie! I zrozumcie, że w życiu nie można miec wszystkiego na raz- teraz nie ma miłości, ale kiedyś nadejdzie, gdy będzie ku temu odpowiednia pora!
No główeczki w górę, uśmiechy na buziaczki!


świete słowa
__________________
uwielbiam Marilyn Monroe <3


Idealna nie jestem ale idealnie sobie z tym radzę ;]



Moja wymianka
bittersweet17 jest offline Zgłoś do moderatora