Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielona w temacie:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-10, 08:58   #4
hele_dore
Przyczajenie
 
Avatar hele_dore
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zielona w temacie:D

Każdy zaczyna od zera. Grunt to wierzyć w siebie. Ja akurat skończyłam roczną szkołę wizażu, po której miałam papier na wykonywanie zawodu wizażystka/stylistka. Sam papier. Jak się okazało, w tej szkole nie nauczyłam się nic bo wizażu było tam naprawdę niewiele. Trzeba było więc wziąć się ostro do pracy. You tube jest pomocnym źródłem. Jest masa świetnych dziewczyn, które pokazują jak malować. Polecam pixiwoo, czy też z rodzinnego podwórka KatOsu. Jednak z moich obserwacji wynika, że najlepiej jest oglądać filmiki mężczyzn. Polecam w tym temacie Włocha o nicku Mr Daniel Makeup. Jest po prostu świetny. Praktyka czyni mistrza, więc ćwicz ile się tylko da. Na koleżankach, na modelkach (tak, maxmodels jest bardzo przydatne). Wyrabiaj kontakty, bo w tej branży jest to bardzo ważne. Dobrze znać fotografów, fryzjerów, modelki. Bierz udział w konkursach, nie bój się eksperymentować.

Moja przygoda z wizażem trwa niespełna dwa lata. Nie wszystko jest jeszcze takie jakbym chciała, ale stale się rozwijam. Wizażu nie można nauczyć się raz i ostatecznie bo to dziedzina sztuki, która stale ewoluuje. Trzymam kciuki. Jeśli będziesz się mocno starać na pewno się uda.

Edytowane przez hele_dore
Czas edycji: 2013-10-10 o 09:01
hele_dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując