Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-13, 00:08   #1885
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
A w ogóle ile masz lat i jakie wykształcenie, co chciałabyś robić?
Mam 32 lata, skończyłam lata temu stosunki międzynarodowe o spec. studiów wschodnich, ale niestety to jeden kierunek z wielu, które nie są skonkretyzowane, był zgodny w części z moimi zainteresowaniami, bo na fil. rosyjską się nie dostałam. Nie pracowałam nigdy w niczym związanym z tym kierunkiem, bo bez znajomości albo świetnych kwalifikacji nie było opcji. Zresztą od momentu wyboru kierunku a skończenia go wiele na rynku pracy się zmieniło. A teraz jeszcze więcej.

Nie wiem chcę robić to jest najgorsze - wiem doskonale czego nie chcę, ale w jakiej branży się sprawdzę itp? nie wiem Pracowałam w charakterze biurowym dwa razy, raz na magazynie w logistyce i dwa razy handel. Wiem, że handel mnie wykończył i tego już nie chcę. Praca biurowa, z dokumentami, praca z towarem i magazynowe tematy mi się podobały. Tyle wiem I tego typu czegoś szukam

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic złego w tym, że chcesz mieć normowane godziny pracy i nie chcesz rozwijać się do końca życia w handlu, może nie trzeba tu ściemniać
Trzymam kciuki za jutrzejszą i piątkową rozmowę


Cytat:
Napisane przez Vilgefortz Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz pracować w urzędzie to na stronie Służby Cywilnej są oferty pracy, możesz zapisać się na newsletter, będzie otrzymywać dziennie aktualne oferty wraz z niezbędnymi wymogami z Twojego regionu. Często aplikuje na dane stanowisko ledwie kilka osób, albo i jedna. W takim wypadku kończy się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dużo ostatnio ofert z administracji skarbowej.
Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
Zależy gdzie jak byłam ostatnio, to było 60 osób na jedno miejsce, więc znowu nie tak mało.
Ale fakt, na niektóre stanowiska brak chętnych i chyba wiadomo czemu.
Śledzę oferty do US i miałam już do tej pory rozmowy, ale póki co nic nie wyszło. Niektóre stanowiska mają tylko rozmowy, a niektóre również test. Na jednym teście kwalifikacji było parę grup na rożne godziny - w mojej było z 10 osób ;/ ogromna ilość chętnych była, na staż do sądu z 15 osób, nie wiem ile na jeszcze jedną, ale widziałam co najmniej 3. W ZUSie też byłam na rozmowie to było tylu chętnych, że mieli mieć 2 dni rozmów ;/

Wiem, że chcę mieć spokojną robotę, w której nikt nie będzie mnie obrażał, traktował jak śmiecia i się na mnie wyżywał. Odpadają weekendy w pracy, dwunastogodzinne zmiany, najlepiej jedna zmiana, żeby móc wyjść jak człowiek o 16/17 max i mieć normalne życie prywatne. A dotychczas niestety było wszystko na odwrót.
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora