Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egipt - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 08:48   #6320
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

pocieszylyscie mnie moze ja tez sie zmieszcze?
w sumie razem z tż mamy 50kg bagazu razem z podrecznym wiec mysle ze spokojnie jakby nam sie nie zmiescilo to wezmiemy wieksza walizke. ale wazyc bede dopiero 12 lipca czyli 2 dni przed wylotem bo aktualnie nie mam wagi w domu i musze pozyczyc:/ ale po weekendzie zaczynam odkladac rzeczy juz... i musze pranie zrobic przed wyjazdem... dalej nie wiem co z tymi sandalami na koturnie... jak mi starczy miesjca i wagi to chyba wezme a co tam wczoraj kupilam zel pod prysznic z oliwka z lirene i peeling truskawkoy z joanny ten 100ml pieknie pachna one mialam kiedys peeling truskawkowy z the body shopu i przyznam ze ten z joanny za 3,90zl niczym mu w zapachu nie ustepuje

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

a lece juz za 7 dni



dziewczyny slyszalyscie ze spodziewaja sie lada dzien wybuchu wulkanu tego najwiekszego na islandii?
teraz to sie strasznie boje. bo jak wybuchnie to beda pyly wulkaniczne i nici z wylotu

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...buchem,16939,1
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora