Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-20, 23:27   #83
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej - fajny wątek
Ja chciałam wtrącić swoje 3 grosze odnośnie tęgości...większość firm niestety preferuje tęgość G, tj na szerszą stopę...zwłaszcza modnych od kilku sezonów balerin nie sposób znaleźć w tęgości F Nie wiem, nie robią takich, czy co...
A z rozmiarami rónie bywa..Kupiłam sobie w zeszłym roku śliczne czekoladowe baleriny z zamszu firmy Criss w moim rozmiarze tj 39 - jak je mierzyłam w sklepie, leżały swietnie, nie cisnęły, stopa nie "latała", po prostu jak na mnie skrojone. Niestety, po pierwszym wyjściu zaczął się koszmar....z 39 zrobiło się człapiące 40 - natychmiast rozciągnęły się wszerz i wzdłuż - reklamacja nic nie dała, na maila producent nie odpisał - więcej nic ich firmy nie kupię - ja rozumiem wszystko, ale żeby po 1 (słownie: jednym!) przespacerowaniu się kilkaset metrów buty nadawały się do wyrzucenia? Bo niestety nie pomogły ani skórzane wkłądki, ani korki, ani nawet pocięta gąbka (!), która upychałam wolne miejsca
Natomiast jeśli kupuję coś np u Ryłki, od razu wiem, zeby mierzyć 38,5 ew. 38 - ale u nich widzę po założeniu, że 39 jest za duże, nie okazuje się to dopiero po zakupie
O właśnie...gdyby tak każdy robił "połówki" (albo jeszcze lepiej ćwiarteczki;P)
Aha, jeśli chodzi o buty Zary, to sama miałam taki trzeszczący przypadek - też wyszłam z domu w czółenkach założonych na gołą stopę i one nagle zaczęły wydawać te dziwne dźwięki...na szczęście szybko im przeszło(podskoczyłam w nich kilka razy i miałam spokój)
Pozdrawiam Butomaniaczki
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując