Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-03, 13:34   #1295
Agu20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY

Hej, chodzę do Paderka do klasy chem-biol. Progi mnie nie dziwią, rok temu były tak samo wysokie, tylko kolejność troszkę inna najwyższy próg miał profil mat- geo i chem-biol itd..
Atmosfera w szkole jest naprawdę fajna ale jeśli ktoś liczy na luzy i imprezowanie to lepiej niech sobie podaruje Paderka tu trzeba zapieprzać. Jeśli chcesz nadal mieć dobrą średnią itd. nic Ci nie przyjdzie łatwo. Mam znajomych na mat-fiz też, cisną konkretnie. Mamy tą samą babkę od matmy jest konkretna, zresztą tu każdy nauczyciel wymaga, nie ma że coś jest luz no chyba że wf
Wiem, że matma jest na dużo wyższym poziomie niż w V, chłopak przeniósł się do drugiej klasy, po czy wrócił na trzecią do nas. Polski na bardzo wysokim poziomie, ta szkoła słynie z b.dobrego humana.
Generalnie uczniowie wybierając VIII, MM, VI, III wiedzą dlaczego, więc raczej nikogo nie dziwi fakt że trzeba się uczyć.

Ludzie wybierają VI ze względu na dobry poziom nauki i atmosferę w szkole.
Zawsze jest ponad 2-3 osoby na miejsce w Paderku, szczególnie biol-chem, humany, językowe.
Marcinek pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o ludzi...(z opinii znajomych którzy chodzili lub chodzą).

Edytowane przez Agu20
Czas edycji: 2017-07-03 o 13:41
Agu20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując