Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-22, 14:30   #1
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Cool

Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.)


Kochane...
Mam ogromną prośbę. We wtorek idę na rozmowę kwalifikacyjną (wiem, że ten temat wiele razy się powtarzał, ale chyba nie w moim "zawodzie") pierwszą w swoim życiu na stanowisko "konsultant do spraw żywienia i kształtowania sylwetki". Będzie to moja pierwsza rozmowa, pierwsza praca. Czuję się taka malutka, niedoświadczona. Wiem,że warto próbować, od czegoś zaczynać, bo samym siedzeniem w domu niczego nie osiągnę. Mam jednakże problemy natury emocjonalnej (chorowałam na depresję + nerwicę lękową) i czuję, że zrezygnuję. Ponadto osoba rekrutująca pewnie szybko zauważy, jak tragicznie radzę sobie w sytuacjach stresowych... nie wiem czy to w ogóle ma sens.
Przepraszam, nie miałam zamiaru się użalać. Piszę, by spytać co myślicie o pracy w takim zawodzie? To jest praca w centrum Wellness, ale nic więcej mi o niej nie wiadomo! Znalazłam ogłoszenie w internecie, zadzwoniłam, kobieta kazała mi przyjść we wtorek na 16.00... ale ja nawet nie wiem z kim mam się spotkać i na czym dokładnie ma polegać taka praca. Strasznie mi głupio, bo z tego co czytałam warto mieć pojęcie o firmie, do której się zgłaszamy. Szukanie w internecie prowadzi mnie na stronę do Centrum Rozwoju Wellness w Warszawie, a nie jestem pewna czy w moim mieście chodzi o to samo (wyszukiwarka milczy na ten temat;/)
Kurcze, mam jeszcze trochę czasu. Jak sądzicie, powinnam gdzieś iść popytać, dowiedzieć się czegoś więcej? A może któraś miała podobne doświadczenia i przynajmniej domyśla się, jakich pytań mogę spodziewać się na tej rozmowie?
Dodam, że mam 19 lat i musiałam przerwać nużący kierunek studiów i ponownie mam zamiar zacząć od października (na innym kierunku).
PROSZĘ, POMÓŻCIE
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując