Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 17:00   #64
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!! Tutaj mnie jeszcze nie bylo od jakiegos czasu mysle nad powiekszeniem ust.. a szczegolnie gornej wargi plus kaciki sa bardzo opadajace..boje sie strasznie opryszczki po zabiegu bo mam do niej ogromna sklonnosc.. i dlatego nigdy nie chcialam zabiegow na usta.. moje usta maja pelno malusienkich blizn po opryszczkach przewaznie w kolorycie.. nie sa idealne..
Wkleje kilka moich zdjec do oceny..nie sa dobrej jakosci niestety szczegolnie profil. wedlug Was co jest do poprawy? Gorna warga i kaciki? Dolna jest chyba ok tak mi sie wydaje...
Na pierwszy raz myslicie ze wystarczy 0.5 ml kwasu czy lepiej 1 ml? Niestety nie mieszkam w polsce a tu gdzie mieszkam to az strach isc wiele razy sie o tym przekonalam ze medycyna estetyczna jak i nawet prosta kosmetyka bardzo tu kuleje.. ale do polski jezdze czesto i moglabym w ojczyznie sie ostrzyknac..
Poleci mi ktos sprawdzone miejsce na slasku? Najlepiej sosnowiec katowice itp?
W sosnowcu jest chyba znane studio pani doktor Franczak-drygalskiej.. ktora chyba ostatnio jest celebrytka nie wiem czy podac nazwe bo nie chce reklamy robic.. ale nie znam opinii.. prosze o wszelkie rady i sugestie
Pozdrawiam Serdecznie
Załącznik 6046042Załącznik 6046043Załącznik 6046044Załącznik 6046045
Witaj masz ładny kształt ust weś 1 ml 0,5 nie ma co siebie głowy zwracac jak kąty sie chce podnieść wiem bo sama niestety musze je podnosić i troche kwasu na to idzie wiec moim zdaniem bierz 1 ml

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez motyleq Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny, ale czy zawsze po tym zabiegu są jakieś siniaczki???? Czy to jest efekt który można uniknąć????
Ja siniaka miałam tylko raz nie wiem dlaczego może igła trafiła w jakiś kanalik ale nie był az taki straszny dobry podkład i korektor i nie było po nim śladu
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując