Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dzidzię od wakacji 2016 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-24, 21:36   #966
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Starania o dzidzię od wakacji 2016 cz. IV

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość





Jak tych facetów przekonać do badań? Mój ma obawy, tzn krępuje sie, że ktoś zobaczy, że robi takie badanie. Rozumiem go, bo nie każdy jest w stanie zrozumieć. Poza tym nie wszyscy muszą wiedzieć Po za tym on tak pracuje, że po pracy już wszystko zamknięte.
Tak więc musimy jechać do innego miasta (mieszkam w małym mieście i nawet nie wiem czy u mnie są tego typu badania) i to jakoś w sobotę.
hmm mojemu naszykowalam pojemnik i ręczniczek do przykrycia i kartkę z nazwą badania itp. Ale dzisiaj sam był w domu jak ogarniał to i bardziej zadowolony mówi, że był. Nie stresował się. tylko też on powiedział mi od razu, że on zawiezie już gotową próbkę. Bo jak ma tam robić badanie to nie zrobi wcale.
A i ja wcześniej dzwoniłam pytałam konkretnie o której przywieżć itp.


Mamy znajomych. Starają się już tyle co my o bobasa. Ona zrobiła wszystkie badania jakie się dało. A on stwierdził, że nie zamierza robić, bo mu nic nie jest. I go nie interesuje to. Niech ona szuka u siebie.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora