Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-26, 23:16   #47
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

dzialanie na włos oxydantem 12% a nawet 9% ,jest nazwane zabiegiem rozjasniajacym wiec wielokrotne niszczy wlos i niestety tworzy go porowatym
nie slyszalam zeby profesjonalny fryzjer polecil kiedykolwiek dziaalc natluszcajaco i to za pomoac oleju...a w szczegolnosci oleju rzepakowego....
ma pzreciez do zaoferowania zawsze dobre preparaty wspomagajace zregenerowacwlos i nawet jak w jakomsznajdzie sie jakis procent np wyciagu z pestek oliwki czy nawet oliwy z oliwek (co bardziej ma zadanie nawilzajace)to nie da rady natluscic jak olej i obciazyc wlosa(wybacz ale ja olej rzepakowy uzywm do pieczenia plackow ziemniaczanych)


john no ja sie bazdzo ciesze razem z Toba, ze Tobie tak dobzre pomaga taki zabieg, pomimo ze masz klkakrotnie rozjsaniane , choc wiesz ze tak sie nie robi , ale tez nie uwierzenigdy ze Twoj fryzjerod ktorego tak wiele wiesz teorii, swoim klietkom dorazilby taki zabieg??

dziewczyny, aj nie moge Wam wirtualnie doradzic farby rozjasniajacej, poniewaz to jest jeden z najbarzdiej niepzrewidywalnych zabiegow kolorystycznych i najtrudniejszy
jezeli nie widze naturalnego koloru wlosow, ich satnu , grubosci nie moge powiedziec jakim oxydantem macie zadzialac, jakiezabiegi byc moze powinny byc pzred i po... radze zeby raczej isc najpierw na konsultacje do fryzjera , ktory naprawde dobzre wykonuje koloryzacje blond, poradzic sie i podjac decyzje ..czy sama czy moze jednak u specjalisty..
pamietajcie ze teoria to jedno a praktyka to drugie

john ""Wiele osób poleca różne olejki, oleje do suchych włosów bądź rozjaśnionych farbą.
Wiele osób jest tym sposobem zachwycona, myślę, że to wszystko zależy od włosa.
Mnie wiele razy fryzjer powtarzał-włosy rozjaśnione farbą=regeneracja, nawilżenie, natłuszczenie, zamknięcie łuski włosa, nabłyszczenie. W takiej kolejności. ""

no nie do konca tak jest--szampon otwiera luske wlosa, (farbowanie rowniez)odzywka zamyka
kazda liczaca sie profesjonalna firma fryzjerska ma swoje zabiegi pielegnujace i rowniez lecznicze po zabiegach koloryzacji (no i nie tylko),kazda z nich ma swoje sposby, ale nie slyszalam nigdy o natluszczaniu a raczej o regeneracji, nawilzaniu , wypenianiu kory wlosa, odbudowywaniu luski wlosa..i na koniec nablyszczanie..ale olejki te to delikane rozne substancje i te profesjonalne rzeczywiscei domykaja luske , daja piekny polysk i nie natluszczaja wlosow

co do tych ospsb zadowolnych z olejkow ,olejow itp ,, to mysle ze jest rowniez wiele niezadowolonych
ale ja jako profesjonalista . ..polecilam to co powinnam polecic jako fachowiec
czy ktos i jak kto sie do tego zastosuje to jego wybor..
poza tym polecam lektore watlkow raz jeszcze i dokladne pzrmyslenie i wziecie do serca wszystkich za i przeciw



__________________
"
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując