Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-22, 09:07   #994
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Odnośnie pracy w dziwnych godzinach, to ja rozkminialam teraz ofertę pracy od 12-20 i przyznam szczerze, że te godziny były jedynym minusem, co powiedziałam otwarcie na rozmowie i pewnie dlatego nie dostałam tej pracy To jest tryb pracy na 3-6 miesięcy a nie na stałe dla osób, które chcą mieć jakieś życie po(poza) praca w tygodniu. Z perspektywy czasu cieszę się z takiego obrotu spraw, bo pewnie bym ją przyjęła z braku laku, a tak to po 3 miesiącach znalazłam prace, która mnie zadowalala i pod tym wzgledem

Maggiei Koralina każdy z nas przeżywa swoje zmagania z pracą, bolesne są zwłaszcza sytuację kiedy trafiamy na nieuczciwych i przemocowych pracodawców czy współpracowników. Po ostatnim, kiepskim pod tym względem doświadczeniu miałam tak dość ludzi, że przez pierwsze miesiące szukałam pracy głównie zdalnej, żeby uniknąć podobnej sytuacji. Po paru miesiącach, kiedy przetrawilam to doświadczenie i wyciągnęłam z niego wnioski na przyszłość zrozumiałam, że nie wszyscy są źli i dopiero wtedy byłam naprawdę gotowa na nowa prace i nowe środowisko.
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora