Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 15:36   #76
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji477]
Dzień dobry Gosiu

Ja dzisiaj poranek zaczęłam od wysokiego C
Dostało się Tż i córce...w sensie rozdarłam się na rodzinę
Jedno ma w głębokim poważaniu czas, drugie instrukcje dnia codziennego...
Później dopadły mnie wyrzuty sumienia i przygotowałam na obiad pizzę, część z ulubionymi dodatkami Tż, część ze smakowitymi dodatkami córki

Żeby nie zejść na zawał i dla lepszego krążenia, i poprawy humoru zamówiłam sobie lotion Whamisa
https://www.zalando.pl/whamisa-lotio...1g006-s11.html
mam małe opakowanie bodaj 20 ml i świetnie spisuje się nie tylko na twarzy po zastosowaniu toniku ale również na szyi i dekolcie. A teraz jest w dobrej cenie

Kasztanka, bardzo ładny kupiłaś sobie plecaczek

Aussie, nabrałaś energii ze słońca to teraz tryskasz optymizmem
Ja nie mam Fb więc mnie ominęła przyjemność napawania się krajobrazami utrwalonymi na fotkach.

Również uwielbiam odmianę awokado hass, nie jest taka kremowa tylko bardziej soczysta o ile można porównać owoc z soczystością
Bardzo lubię również odmianę małą, okrągłą i tę max (nazwy nie pamietam). niestety w Pl chyba niedostępne, może w stolicy ale będąc w W-wie raczej nie zatrzymuję uwagi na takich drobnostkach

Kolonoskopia... jeszczenie miałam ale każdy po 50 r.ż powinien zrobić sobie takie badanie. Tż miał chociaż nic jemu nie dolegało, musiał sobie zrobić bo jest w grupie ryzyka (predyspozycje genetyczne). Na szczęście jest ok. W ogóle... jak na mężczyznę znióśł badanie dzielnie Zazwyczaj panikuje... i w ogóle wzbudza powiedzmy że ogólne wzruszenie wśród personelu Mogłabym napisać i 100 metrów tekstu na ten temat
Tak w skrócie to ma świadomość, że mężczyźni wcześniej umierają od kobiet, a on ma jeszcze małą córkę do odchowania. Zdaje sobie sprawę, że gena nie wydłubie więc w pewnym wieku stan jego zdrowia skłonił go do przemyśleń

Marjolka, wylatujesz z tego co pamiętam... 16.02
Powinnam mieć jakieś zdjęcia z Wysp poszukam w wolnej chwili... to Tobie prześlę
Ale na pewno możesz liczyć na błękit nieba
Życzę pięknej pogody i żebyś tam odnalazła dobrą energię

Sova, miłego odpoczynku i żebyś wróciła do domu ze zdwojoną siłą witalną bo nie chcę już nadużywać słowa 'energia'
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora