Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 09:35   #1623
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość

A w dodatku adoptowałam znalezionego na ulicy kociaka...I ten (a właściwie ta )to chyba pies w kociej skórze. Trzeba się z nią bawić cały czas, aportuje, gryzie buty, kradnie różne rzeczy. Non stop trzeba poświęcać jej uwagę, bo jak nie to się drze Gorzej, jak z dzieckiem. Do tego była bardzo chora, więc cała nasza uwaga poświęcana była małej. Teraz , już zdrowsza i większa powoli odpuszcza i zwalnia tempo... ale potrafi obudzić o 3 w nocy, żeby się bawić

Zazdroszcze znajdy, tez bym kiedys chciala kota, ale nie wiem, czy kiedykolwiek bede miec warunki, glownie o czas mi chodzi.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87099410]

[/COLOR]Dziewczyny ja robie liste kosmetyków jakie posiadam. Taką jak kiedyś aż się boje

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Tylko 127 szt [emoji849][/QUOTE]

To wcale nie tak duzo. Mam troche mniej, ale na pewno ponad setke. Zima mialam postanowienie redukcji, nawet zrobilam plan, ile kosmetykow z danej kategorii potrzebuje, ale nic z tego nie wyszlo i chyba nie wyjdzie. Glownie dlatego, ze mam troche zalegajacych produktow, ktore sie tak szybko nie przeterminowuja i nie zuzywaja, przede wszystkim paletki cieni do powiek, roze, lakiery do paznokci. Zuzywanie ich idzie bardzo wolno, ale w zasadzie dlaczego mialabym je wyrzucac, bo moda na minimalizm nastala? Az tak duzo miejsca one nie zajmuja, wiec sobie po nie siegam z rzadka i pewnie beda mi towarzyszyc kolejne pare lat.
Inych produktow nie umiem ograniczyc. Nie wystarczy mi jedno serum do twarzy. Hydrolatow mam zawsze duzo, bo robie zamowienie na zapas raz na pol roku, zeby nie placic za wysylke. Smarowidla do ciala tez lubie miec dwa pod reka, jedno o lzejszej, drugie o ciezszej formule, ktore dopasowuje w zaleznosci od temperatury i rejonu ciala. Szampony tez potrzebuje 2-3 na raz, moje wlosy maja zupelnie inne potrzeby niz skora glowy.

Wiec stwierdzilam, ze nie bede swirowac, niech sobie ludzie beda minimalistyczni i maja 3 kosmetyki i uzywaja do wszystkiego jednego kremu czy oleju, ale to nie dla mnie. Nie zalegaja mi stosy przeterminowanych produktow, nie brakuje mi miejsca na upychanie nowych zakupow, nie kupuje kompulsywnie i w zasadzie od dobrych kilku lat moj stan posiadania sie nie zmienia, wiec moze tak pozostac.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87105794]
Słodziak
Znamy to? Pierwszy raz firmę widzę; rzadkie hydrolaty, a sera z olejową C i koenzymem Q, tylko, że jakoś tanio nie jest [/QUOTE]

Cos z tymi linkami nie gra.
Moje zamowienie na Aroma-Zone zlozone 2 tygodnie temu ciagle nie dotarlo. Kupujac w tym sklepie trzeba sie naprawde uzbroic w cierpliwosc.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2019-08-23 o 12:03
chimay jest offline Zgłoś do moderatora