Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 06:10   #1379
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Ja bym się tym zzo nie kierowała przy wyborze szpitala. To jest tylko jakiś tam aspekt jeden z wielu a tak naprawdę często się zdarza że kończy się cc albo nie zdążą podać zzo, albo niby szpital oferuje znieczulenie ale dostać je graniczy z cudem. O i tak. Na stronie gdzierodzić można zobaczyć procentowo w danym szpitalu jak rzeczywiście się sprawy mają z zzo, nacięciem krocza, cc itd [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za tą stronkę wiesz może od kiedy jest za późno na podanie zzo? Od jakiegoś cm rozwarcia, intensywności skurczy?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A tak a propos jeden ze szpitali w Trojmiescie tam wypada bardzo dobrze jesli chodzi o procent porodow z nacieciem a fizjoterapeutka powiedziala na szkole rodzenia ze ma pacjentki z tamtego szpitala wszystkie popekane... Bo szpital robi statystyki, takze tego

Oj lepiej nie mdlej

No troche to tak jest.
Tez uwazam ze to jest skandal, jak ktos chce miec naturalny porod to spoko ale to powinien byc wybor a nie koniecznosc. Zyjemy w kraju trzeciego swiata i tyle.l
Słuszna uwaga, w szpitalu który wybrałam jest teoretycznie ochrona krocza, jak porównałam na tej stronie to rzeczywiście ma sporo mniej nacięć, no ale co z tego jak nie zrobią nacięcia i pęknę niekontrolowanie.. chyba czas zabierać się powoli za ten masaż krocza [emoji57]
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora