Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-28, 06:32   #1239
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Na jaką datę się zdecydowaliście?

U mnie jest dziś równo 500 dni do ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze niedawno mówiłam koleżankom, że do ślubu ponad 600 dni, później Tżowi, że równo 500, a dziś jest 456. Leci szybko
Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że nie polecam pierścionków z Kruka, w sensie wizualnie cudo, ale musimy zmienić rozmiar, wiadomo, sklepy w galeriach nieczynne, więc wszystko przez internet. Na kuriera po odbiór czeka się tydzień, potem oni mają 14 dni na zwrot pieniędzy, i potem można nowy zamówić, ale czas realizacji tego pierwszego, to równo 29 dni, więc jakoś w marcu dostanę nowy. Sklep internetowy jakby w piwnicy, a myślałam,że to nieco poważniejsza firma, czekać miesiąc na wysyłkę zamówienia...
Masakra... Może bardziej opłaci się poczekać na otwarcie sklepów stacjonarnych? A nuż coś ruszy od lutego.
Też mieliśmy przeboje z obsługą w Kruku. Byliśmy tam chyba trzy czy cztery razy, żeby załatwić sprawę xd Bo jak się okazało, w międzyczasie mieli podwyżkę cen złota i najpierw chcieli, żeby Tż dopłacił różnicę (no bez jaj), później z tego zrezygnowali, ale z kolei okazało się, że przy zakupie była naliczona jakaś dziwna zniżka, której nie mogli potem znowu ustawić. Jak przyszliśmy innego dnia to znowu było za późno, bo oni tę zniżkę ustawili w systemie, ale już wygasła czy coś i musieliśmy chodzić tam znowu. No ale przynajmniej w pewnym momencie wymienili mi nielegalnie sam rozmiar, a potem tylko przyszliśmy ponownie wymienić paragon na właściwy jak już wszystko sobie poustawiali w systemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując