Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż na siłownię... ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-08, 21:56   #19
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Makijaż na siłownię... ?

Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
Hahahaha: hahaha: Widzę, że nie tylko mi poprawiłaś humor, chociaż określiłabym twoje słowa inaczej, niekoniecznie "zabawne".
Cieszę się, a teraz powiedz co wnosi Twoja wypowiedź w stosunku do tego wątku i pytania autorki


@ I żeby już uciąć wszelkie dyskusje na temat mojej bulwersującej wypowiedzi, która niektóre z Was doprowadza do śmiechu.
Zastanawia mnie skąd na forach internetowych jest tyle jadu i złości- wyśmiewanie się i ironia z kogoś kto kulturalnie wyraża swoje zdanie to dla mnie raczej zachowanie bardzo niskich lotów. Mogłyście się nie zgodzić, powiedzieć w normalny sposób że błędnie myślę, podać racjonalne powody, ale nie lepiej kogoś wyśmiać i się trochę wyżyć.
Może i sformułowałam to jedno pogrubiane zdanie trochę zbyt ostro, ale miało to na celu tylko pokazanie autorce wątku że jeśli makijaż sprawi że będzie się czuła bardziej pewna siebie to nie ma ku temu przeciwwskazań.
Nie rozumiem też po co w ogóle się odzywać w tym wątku jeśli jedyna wypowiedź to "hahaha rozbawiłaś mnie" co ona właściwie wnosi?

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2012-02-08 o 22:07
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując