Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż na siłownię... ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 03:43   #23
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Makijaż na siłownię... ?

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Byłam pewna, że część osób się przyczepi do mojego postu.
Więc od razu dla uściślenia- nie nakazuję nikomu chodzić na siłownię w makijażu, jeśli ktoś ok się czuje bez to świetnie i niech tak chodzi. Jak już mówiłam gdybym miała idealną cerę to za makijaż służyłby mi sam tusz. Niestety mam lekki trądzik i źle bym się czuła gdyby był widoczny (czego niektóre dziewczyny bez tego problemu również nie rozumieją).
Dlatego denerwuje mnie gdy ktoś od razu atakuje "jak można się malować na siłownie przecież tam się chodzi ćwiczyć, a nie wyglądać itd." Jak dla mnie to indywidualna sprawa każdego i każdy sobie wybiera to co dla niego jest lepsze.

Kolejna sprawa nie napisałam że jeśli ktoś się nie maluje to jednocześnie na pewno jest niezadbany i chodzi byle jak ubrany na siłownie- podałam tylko przykład, że takie dziewczyny również są.

Co do pytania autorki- nic mnie nie zapycha, zaraz po przyjściu z siłowni zmywam make-up, latem często się przerzucam na podkład mineralny zamiast płynnego.

Co do moich ćwiczeń- przygotowuję się do zawodów w wyciskaniu na klatę (maksymalny ciężar 1x i połowa wagi ciała maksymalna ilość razy). Dlatego jak już pisałam mój trening jest typowo siłowy, bardziej przypominający trening mężczyzn.


Nie rozumiem tego ciągłego kpienia i czepiania się wszystkiego co jest tylko możliwe, oraz atakowania od razu osoby piszącej jakiś post zamiast dopytania się co miała na myśli.
Jednak cieszę się, że rozbawiłam Was aż do łez i to od samego rana. Ja niestety potrzebuję nieco więcej żeby aż tak się rozbawić
to może popracuj nad swoja komunikacją i precyzją wypowiedzi, bo wniosek z Twojego 1 postu wniosek jest inny niż z drugiego.
A co do treningu to szacun, rzadko się widuje dziewczyny ze konkretnym ciężarem na sztandze.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując