Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dietetyczny catering - co myślicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 13:49   #5
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: catering dietetyczny

A ja w geście ostatecznej rozpaczy rozpoczęłam dietę poprzez wykup gotowego cateringu

Dzis właśnie mam 2 dzień stosowania tej diety.... jest mi bardzo ciężko bo jestem mocno rozżarta . Niech to diabli. Tak mi się stało po rzuceniu papierosów. Ciesze się bo juz ponad rok nie palę ale tez mam piętnaście kilo do zrzucenia

Nie wiem jeszcze jak będzie działała ...fajnie bo mi przywożą jedzenie ... tyle że strasznie mało.. może po tygodniu będzie mi łatwiej ale teraz nie mogę przestać myśleć tylko o tym kiedy zadzwoni mi budzik na następny posiłek

Ja bardzo chętnie podziele sie moimi przeżyciami z tym rodzajem diety.

Napiszcie tylko czy jesteście zainteresowane a ja będę zdawać relacje w miarę postępów [ jeżeli takie będą]

Wydawało mi się , że to może być dla mnie idealne ale teraz w drugim dniu zaczynam się zastanawiać. Mam troche dolegliwości żołądkowe. wydaje mi się że to z powodu duzej ilości błonnika czy czegos takiego bo w każdej porcji są chyba otręby.
Wczoraj miałam na podwieczorek przeochydny koktail z avokado z dodatkiem czegoś. Do wieczora miałam niesmak w ustach i w gardle.

Wykupiłam na razie tydzień..ale nie wiem czy firma jest jakaś sprawdzona...

Dlatego prosze jeżeli macie jakieś namiary na uczciwą firmę na Sląsku to prosze na priva piszcie...a ja sprawdzę je wszystkie [ o ile jest ich wiecej niż jedna]
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując