Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urząd pracy - pytania uwagi, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-13, 08:12   #452
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Urząd pracy - błędne oświadczenie

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
Mój staż trwał zaledwie 2 miesiące. Interes się nie opłacal i mój szef zamknął działalność. Czyli nie jest to dokończony staż a przerwany tak jakby nie z mojej winy :/ a kontakt z pracodawcą mam kiepski
Ale to również interesie również leży, żeby ujednolicić "zeznania". Jeśli nie chcesz rozmawiać z z pracodawcą to proponujęź do PUP. Zapytaj co z tym zrobić. Jeśli tak jak piszesz nie do końca wskazanego terminu pracowałaś, jakiś nadambitny urzędnik może zacząć wyjaśniać skąd różnica w datach u Ciebie i organizatora. Jakby nie patrzeć, za okres, w którym nie odbywalas stażu stypendium Ci się formalnie nie należy, ale wiadomo jak te staże wyglądają.
Jednak najlepszym wyjściem jest telefon do organizatora z prośbą/zadaniem sprostowania oświadczenia. Jesli będzie się stawiał, poinformowałabym przy tym, że to w mojej ocenie z jego strony poświadczenie nieprawdy i że oboje możecie mieć problemy z tego tytułu. On wieksze
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując