Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Holandia
Wątek: Holandia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 19:08   #3500
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez bikle Pokaż wiadomość
hej,


42 000 to daje ci brutto jakieś 3500. Pamiętaj, w Holandii w przeciwieństwie do Polski w 99% przypadków na rozmowach podaje się wynagrodzenie brutto. Holandia jest droższym krajem niż Polska czy nawet Niemcy jeżeli chodzi o koszty utrzymania, wyżywienia.

Jeżeli jesteś specjalistką w swojej dziedzinie, lepiej startować od wyższego poziomu. Sprawdź może również na liknedin lub innych stronach czy nie ma tam informacji o firmie, zarobkach.


---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

dla rozruszania tematu czy są tutaj Dziewczyny z Gelderlandu??
Deventer, Apeldoorn i okolice?
hej, ja jestem !

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Wysuszonymak Pokaż wiadomość
Witam wszystkich od jakiegoś czasu myślę o emigracji do Holandii, w związku z tym mam kilka pytań. Chciałabym pracować w zawodzie, jestem po ekonomii. Czy jest szansa że znajdę pracę w finansach/administracji/korporacji ze znajomością języka angielskiego ale bez znajomości niderlandzkiego?
raczej nie, dodatkowo wymagana jest znajomość prawa holenderskiego. Dostać umowę o pracę w korpo to cud, chyba, że w Amsterdamie.. jednak jeśli mają do wyboru Holendra czy Polaka, wybór jest prosty

zazwyczaj w ofertach o pracę, nawet tych z wymaganym językiem polskim jest również angielski i holenderski biegły w mowie i piśmie..
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując