Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-21, 09:49   #1274
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
HiMommy? Jesteśmy na tym samym etapie, też mam śliwkę w brzuszku W piątek prenatalne, stresuję się okropnie ale też nie mogę się doczekać.


Wczoraj miałam jakieś głupie myśli, wyciągnęłam detektor z pierwszej ciąży ale jeszcze nic nie znalazłam... Nie stresuję się tym bo wczesny tydzień plus tłuszczyk na brzuchu to chyba trochę za wcześnie na używanie detektora [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, Ciąża+
My jesteśmy dziś 11+3

Też bym już chciała wizytę jakąś, a dopiero za tydz mam zwykłą (ale u nowej gin) a prenatalne 4.02... Nie mogę się doczekać

Co to jest ten detektor?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
justysiaa89 - mi mniej więcej na początku 13 tygodnia lekarz ledwo znalazł serce detektorem, a ma spore doświadczenie. Na początku dziwiłam się, że tam cokolwiek usłyszał, bo więcej szumu niż czegokolwiek.

Widzę, że nic nie wyjdzie z mojego ruchu w ciąży. Wiem, że niedaleko jest jakieś centrum dla kobiet, to patrzę co mają. No, super, joga i pilates dla ciężarnych. W tygodniu o 10 rano. Na normalne nie pójdę, bo nawet nie wiem, czego mi nie wolno. A, nie, jest jeszcze drugie miejsce, w centrum miasta, zajęcia o 16. Czyli albo musiałabym zaczynać pracę o 12 albo przed 7.
Ja tez ubolewam, że zajęcia są tylko rano... Przecież ludzie pracują:-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora