Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-20, 18:47   #4236
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Dorotxy Pokaż wiadomość
tak piszecie o drożdżowych bułkach i innych wypiekach czytam na insta drożdżowych a ja kurde miałam jedne drożdże upiekłam chleb i dupa nie ma więcej nie wiem skąd je wziąć...
nie zrobiłam wszystkiego co sobie zaplanowałam, ale należał mi się luźniejszy dzień
U mnie były normalnie w Netto, są też w Żabkach. Ale wściekłam się, no stojąc przy kasie zauważyłam jedno opakowanie wśród gum[emoji35] oczywiście przekazałam kasjerce i ta też skomentowała, że za chwilę będzie płacz że drożdży nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja nie mam piekarnika i jestem zła na to z tego powodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Odebrałam dwie paczki, mate i kurtki. Kurtki chyba tylko rozpięte bo jak zapinam to z lekka ciasno ale chyba jedna zostawię, tak do samochodu to chyba może być rozpieta a mata już przetestowana, w końcu nic nie boli na ręczniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mata do ćwiczeń?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora