Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-30, 18:46   #31
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Light Summer raczej nie, bo złota, żółcie, pomarańcze mi często pasują.
Z początku wykluczałam wiosnę, bo kojarzyła mi się z bardzo jasnymi kolorami, a ja nie wyglądam źle w granatach przykładowo (chociaż to tak uniwersalny kolor, że chyba prawie każdemu pasuje), a i w czerni nie wyglądam tragicznie - chociaż zdaję sobie sprawę, że można lepiej Ale chodzi mi o to, że ani w czerni, ani też w bieli nie wyglądam trupio, choro, żółto, różowo czy jakkolwiek szpetnie Przy odpowiedniej oprawie wyglądam nieźle, zwłaszcza w czerni.


Z początku celowałam w zgaszone sezony, bo jestem cała jasna - jasna cera, jasne oczy, dość jasne włosy (średni blond) i wydawało się naturalne dla mnie, że tak mnie natura stworzyła, żebym się nie bawiła w kontrasty.
Ale po szminkach dotarło do mnie, że to nieprawda. Żadne nude, neutralne, zgaszone mi nie pasowały. Dopiero czerwienie, pomarańcze, fuksje wyglądają na mnie dobrze.


Moim niedawno odkrytym "nudziakiem" jest Happy Nude Year z Bourjois (09) To najbardziej neutralna szminka, która mi pasuje i na mnie wygląda faktycznie jak codzienny biurowy nude kolor



W każdym razie, idąc tropem szminek, popróbowałam też mocniejszych kolorów w ubraniach i jest dobrze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora