Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-21, 19:43   #2418
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja też powoli dojrzewam do myśli, że jeszcze w życiu zdążę się się nasprzątać, a dziecko takie malutkie jest tylko przez chwilę Nie lubię bajzlu, więc staram się z grubsza ogarnąć jak TŻ zajmuje się małą. Ostatnio przyjechała moja mama i powiedziała, że kto to widział taki syf przy dziecku. A sama mieszkała ze swoomi rodzicami jak byłam dzieckiem i babcia za nią wszystko w domu robiła [emoji35]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Szczerze? Konia z rzędem kto utrzyma dziecko na macie... Tobie zajmuje dużo miejsca ta mata to może.. A u mnie? Jakaś 1/10 powierzchni dziennej.. Od mojego taty też tak raz usłyszałam... Ze powinnam mieć przy dziecku jak w laboratorium przy jego chorobie skóry...
Szoda że nikt nie widział że ogarniam go 20h na dobę żeby się nie drapal i nie robił sobie ran i ledwo chodzę (dosłownie 20 bo spałam od 21 do 1 i zmeinialam się z mężem który pilnował pierwsze 4h nocy i On spał a ja trzymałam dalej ręce dziecka...)
Ale tak. Zamiast pomoc wesprzeć to opier.. Ze syf

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja po mojej mamie widzę że chciałaby mi powiedzieć coś na temat tych moich balaganow. Ale się powstrzymuje [emoji14] ale i tak słyszę że ona przy dwójce dzieci nie miała czasu na czytanie bo zawsze było coś do zrobienia. A wieczorem nie ze jakiś czas dla siebie tylko zawsze robota. A ja tak nie mam po prostu. No nie mam no.

Sq rany przewalone mieliście z tą choroba... Ale teraz już jest opanowane co?
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Tunezja odpada, teraz zastanawiamy się jednak między tymi Wyspami Kanaryjskimi a Turcją jakimś ultra all inc.

Ja nie wiem jak da się mieć porządek w domu przy malutkim dziecku chyba trzeba mieć wyjątkowo umiejące się sobą zająć dziecko albo po prostu każda wolna chwila upływa na sprzątaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyyyspyyyy! Chociaż przeze mnie przemawia patriotyzm drugiego kraju [emoji14] Turcja też jest bardzo ok ale Tunezja - tak jak Motyl napisała - hotel 5* a brudno że hej. Nic szczególnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora