Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 08:07   #4558
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
czy mozecie mi cos napisac odnosnie promocji na bakalie Baka dor- w sklepie była kartka - kup 2 taniej a w kasie nabiło mi normalną cenę .Kasjerka mówi,ze ta promocja to do wczoraj.
Mało tego ,to patrze na paragon a tam Milki ,które byly tez w niższej cenie przy zakupie dwóch - nabiły sie w cenie normalnej. szkoda,ze pojechałam już do domu i nie spojrzałam na to co było na wywieszkach.
Podejrzewam ,ze małym druczkiem mogla byc data ,do ktorego jest taka promocja
Bakalie do środy były z tego co kojarzę, bo specjalnie byłam zapas zrobić.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
To zależy tak naprawdę od sklepu i klientów, którzy robią w nich zakupy. Na każdym sklepie inaczej sprzedają się rzeczy z koszy.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


Idź do sklepu, poproś kierownika i powiedz jaka cena wisiała i po tej cenie muszą Ci sprzedać.
Ja zawsze sprawdzałam paragony, ale teraz po jednych zakupach jakiś czas temu to już wszystko sprawdzam po odejściu od kasy. W samochodzie sprawdziłam paragon i okazało się że nie weszła połowa promocji: cytryny, kaki, olej gdzie wywieszki były jak wół poczepiane, i jeszcze coś już nie pamiętam.
Wyszło 10 zł różnicy na paragonie
Kiedyś mojemu TŻ nabiła kilogram żelków mimo że miał kilka sztuk, sierota się nie zorientowala, dopiero ja w domu jak przyszedł więc poszłam z tym i nie było problemu.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując