Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż na ślub
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-29, 20:31   #4
amewa
Przyczajenie
 
Avatar amewa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzozow
Wiadomości: 15
GG do amewa
Dot.: makijaż na ślub

Zaczne od tego ze makijaz slubny jest szczegolnym makijazem laczacym w sobie cechy makijazu dziennego jak i wieczorowego z ta roznica ze ten typ makijazu nienawidzi szalenstw... Ja polecam podklad w kompakcie lepiej kryje niedoskonalosci cery no i dluzej sie trzyma Hmm ja jesli wykonuje makijaz slubny to przede wszystkim dopasowywuje kolory cieni do sukni i dodatkow no i do teczowki panny mlodej... Dlatego Tobie polecilabym zloto, brazy lub roze.. hmm poza tym najleiej przed nalozeneim podkladu uzyc bazy pod makijaz na to podklad rozprowadzany oczywiscie gabeczka a nastepnie rozprowadzam puszkiem puder sypki transparentny delikatnie dla zmatowienia twarzy. Ja rowniez po nalozeniu rozu nakladam rowniez tzn swiatlo - w rzeczywistosci jest to zwykly bialy matowy cien.. Oczywiscie tylko w niektorych partiach twarzy - powyzej kosci policzkowych, delikatnie na czole brodzie i nosie. Dobrym sposobem na przedluzenie trwalosci makijazu jest spryskanie twarzy woda termalna ale oczywiscie trzeba z nia uwazac mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam
__________________
"śpieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą"
Najcięższe chwile to te, w których odchodzi ktoś, kto dla mnie był bliski, wtedy sens tych kilku słów płynie wraz z moimi łzami...
amewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując