Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 15:59   #118
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nam położona ostatnio mówiła, że możemy zacząć kłaść Leosia na brzuszku dopiero jak pępek odpadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie pamiętam kiedy Michałowi już odpadł
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja teraz tez klade na brzuszku przez te problemy bruszkowe. Mam wrazenie, ze tak lepiej spi.

Wgl mam wrazenie, ze ja kompletnie nic nie pamietam z rodzicielstwa nie pamietam kiedy sie powinno dziecko zaczac aktywizowac na macie np, kiedy jakies pierwsze książeczki, zabawki, kiedy juz jest czas przekrecania na boczki i z brzuszka na plecy itp. Matko, no mózg wyprany.

Mloda musi sie nauczyc spac w hałasie bo u nas w domu nigdy nie jest cicho jak jest synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja musiałam na zdjęciach zobaczyć ile miała Karolina jak w leżaczku była bo też nie wiedziałam
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
My całe 45 metrów, więc masakra. Mamy zamiar zmienić na większe ale to nie prędko raczej. Choć dom na zadupiu też mi się marzy. Ale to raczej nie w następnej dekadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to wyobraź sobie że my mamy 48m i mieszkamy w 4 osoby, sąsiedzi ten sam metraż i mieszkają w 7 osób rodzice, dziadkowie i troje dzieci
jak rozwiązaliście kwestie spania? bo u nas dopóki nie będzie całych nocy spał to śpi ze mną w pokoju, a mąż z córką w drugim
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
My kupiliśmy wózek w końcu. Teraz tylko czekać na ładna pogodę
Anuszka jak będziesz miała chwilę to możesz dopisać coletto florina. Mam nadzieję że się Sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Jak ogarnę trochę póki co leżę z Małą przy cycu i już mnie szlag trafia bo syn zdążył ja już dwa razy obudzić. Więc bez kija nie podchodz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moj sie wyspać może w końcu bo mąż z córką pojechali na urodziny
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
U nas była położna. Laura waży już 3550g. w 8 dni 500g!

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Wow niezle koksza wasze dzieci mloda w 4 dni tylko jakies 150 g przybrala :/ no, ale ciesze sie, ze w ogole przybiera przy tej ilosci ulewanego mleka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przy ulewaniu każde gramy się liczą
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując