Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:55   #68
Margolenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

KATOWICE -SALON NIEDALEKO ULICY POCZTOWEJ(nie pamietam nazwy)
bylam tam dwa razy.Oczywiscie za pierwszym razem mloda fryzjerka od razu wiedziala o jaka fryzure mi chodzi ,podciela tyle ile zadowolona wyszlam.Skusilam sie za 3 miesiace zas na podciecie.
Weszlam zobaczylam fryzjerki w wieku okolo 50-65 lat.stwierdzilam ze powinny wiedziec co robia bo musza dlugo tutaj pracowac.poszlam na mycie wlosow -mloda praktykantka ciagnela szarpala i splukiwala wrzatkiem moje wlosy.. zrobilo mi sie slabo myslalam nad zrezygnowaniem z uslugi no ale pomyslalam to tylko praktykantka. Obcinanie wlosow bylo masakra -stara babka ze tak powiem nie mila wogole nie wiedziala o co mi chodzi sciela moje wlosy za krotko bylam wsciekla.wymodelowala mi na szczotce ala 80 letnia babcia!!!! obcinala byle jak a na koniec dala tone lakieru. wstalam zwinelam wlosy w kitke a na koniec uslyszalam:I TAK ZROBILA PO SWOJEMU DAMULKA!!! myslalam ze wroce i dam jej w pysk!! TEJ PANI SCZEGOLNIE NIE POLECAM!
Margolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując