Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 12:54   #80
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Cytat:
Napisane przez oouuttrr Pokaż wiadomość
Zdecydowanie NIE polecam salonu 'en vogue' w Katowicach, głównie ze względu na bardzo nieprzyjemną obsługę- moje zniszczone włosy zostały po prostu wyśmiane, czego nie spodziewałabym się po wysokiej klasy salonie. Pominę już fakt, że weszłam tam jako blondynka, a wyszłam jako brunetka (nie z własnej woli ). Fryzjerka - P. Justyna ostrzegła mnie, że włosy są zniszczone i nie wie, czy jakikolwiek kolor je pokryje na dłużej niż tydzień,ale zapewniła, że na pewno nie będzie on ciemny... Niestety się myliła (a za tę pomyłkę zapłaciłam skromne 180zł). Po tygodniu pobiegłam do znakomitej fryzjerki w Tarnowskich górach, która zdołała przywrócić mi blond i tak odżywiła włosy, że wyglądają teraz zdrowiej niż przed wizytą w 'en vogue' (zapłaciłam u niej 80zł) Strzeżcie się!! piękny salon to nie wszystko Pozdrawiam, Natalia
Oj zgadzam sie, juz opisalam moja przygode z ta Justyna z En Vogue w Katowicach wczesniej. Obsluga w salonie niemila (wrecz bezczelna), Justyna powiedziala mi ze kiedys miala wlosy blond rozjasnione ale powrocila do swojego ciemnego i u nich w salonie doradzaja by wrocic do naturalnego koloru. Ale jak czlowiek nie chce to po co namawia i za wszelka cene m tak byc jak ona chce. Byla nerwowa, fryzura jej kompletnie nie wyszla (obcinala moja mame, ktora miala strach w oczach jak tamta za duzo wlosy skrocila a jak jej powiedzialysmy z moja siostra ze za duzo tnie to stwierdzila ze fryzura o jaka prosilysmy nie wyjdzie i ona obetnie inaczej !!!) mnie spalila wlosy, ktore URWALY sie z moich skroni po kilku dniach od rozjasniania. Dopoki moge bede ludzi przestrzegac przed ta baba. Drogo, nieprzyjemna atmosfera i do bani ciecie i farbowanie. Jedyny plus to ladny salon.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując